Szkolenia biznesowe w cenie 7 710 PLN za kurs - dostępne za darmo! - dzięki dofinansowaniu.
 
Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: Elektroniczny formularz zgłoszeniowy »

Trenerzy

Arkadiusz Żurek
Ekspert BERNDSON

Jest Ekspertem w dziedzinie Doskonalenia Kompetencji Managerskich.

Specjalizuje się w obszarze kompetencji managerskich. Najczęściej realizuje projekty szkoleniowe o wysokim stopniu zaawansowania merytorycznego, które wymagają ścisłej współpracy z zarządem i kierownictwem organizacji.

Więcej informacji »


Anita Chmara
Ekspert BERNDSON

Jest Ekspertem w dziedzinie Budowania Relacji.

Specjalizuje się w obszarach budowania relacji, komunikacji oraz systemowych rozwiązań z tego zakresu. Znając kulturę organizacyjną Klienta buduje wraz z nim reguły komunikacji oraz odkrywa nowe formy relacji w zespołach.

Więcej informacji »


Anna Gucwa
Trener BERNDSON

Jestem 13 letnim praktykiem sprzedaży w branży finansowej. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyłam w roli handlowca, następnie pogłębiałam umiejętności na stanowiskach managerskich i trenerskich, aby móc dzisiaj wykorzystać je w pracy z ludźmi. Sprzedaż towarzyszy mi „od zawsze” i jest mi bardzo bliska. Pozwala na rozwój własny i jednocześnie na przebywanie blisko innych ludzi, poznawanie ich różnorodności i uczenie się rzeczy zupełnie nowych. Lubię dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pozytywnym nastawieniem do świata.

Więcej informacji »


Grzegorz Michalski
Trener BERNDSON

Jestem specjalistą w dziedzinie finansów przedsiębiorstw: zarządzania finansami, zarządzania wartością przedsiębiorstwa, zarządzania płynnością finansową, planowania finansowego, strategii finansowych przedsiębiorstwa, analizy finansowej, budżetowania kapitałów itp. Doktor nauk ekonomicznych, autor publikacji z zakresu zarządzania i finansów.

Więcej informacji »
 

Prowadzimy do

sukcesów zawodowych

[nasza misja]
NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE SZKOLENIA BIZNESOWE
Złoty Laur 2011
Czwarty rok z rzędu uznane przez Klientów
za najlepsze szkolenia na rynku.
Twój Rozwój logo-listek-BERNDSON-szkolenia Twoja Wartość

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania
i przeprowadzimy przez proces rekrutacji. Prosimy o kontakt w dogodnym dla Państwa czasie z:

Anna Paluta
Pracownik biura
apaluta@berndson.com
+48 601 909 215
tel. +48 61 8433066