Szkolenia biznesowe w cenie 7 710 PLN za kurs - dostępne za darmo! - dzięki dofinansowaniu.
 
Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: Elektroniczny formularz zgłoszeniowy »

O firmie

BERNDSON Szkolenia to polska firma szkoleniowa, którą wyróżnia innowacyjność i rozumienie potrzeb rynku. W ofercie BERNDSON znajdują się szkolenia biznesowe z zakresu zarządzania, sprzedaży, HR, negocjacji, marketingu i finansów. Są to wyłącznie praktyczne i interaktywne warsztaty, wykorzystujące nowoczesne metody szkoleniowe.

Trenerzy i Eksperci BERNDSON, realizując projekty szkoleniowe, ściśle współpracują z kierownictwem firmy Klienta, przekuwając jego wizje w pakiet umiejętności pracowników. Badają potencjał osobowy przedsiębiorstwa, podpowiadają kierunki jego rozwoju i pomagają je doskonalić, jednocześnie biorąc odpowiedzialność za efekty biznesowe.

Szkolenia BERNDSON to najchętniej wybierane szkolenia biznesowe na polskim rynku – Trenerzy i Eksperci BERNDSON realizują treningi i warsztaty wyłącznie na podstawie własnych, autorskich programów, elastycznie dostosowując je do aktualnej sytuacji gospodarczej i społecznej w kraju.

Trenerzy i Eksperci BERNDSON gwarantują najwyższą jakość szkoleń przeznaczonych dla pracowników wszystkich poziomów organizacji firmy. Pomagają podnosić kompetencje w obszarach zarządzania, negocjacji,sprzedaży, marketingu i finansów. Unikatowa koncepcja szkoleń polega na pozycjonowaniu pracownika oraz jego rozwoju zawodowego w centralnym miejscu. Eksperci firmy są nie tylko trenerami, ale także partnerami i doradcami kadry kierowniczej na szlaku jej osobistego rozwoju.

BERNDSON jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, założycielem oraz członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS), działa też w strukturach Małopolskiego Związku Pracodawców zrzeszonego w PKPPLewiatan.

BERNDSON jest zdobywcą następujących wyróżnień: Laur Klienta 2008, 2009 i 2010 w kategorii Szkolenia Biznesowe, Firma Równych Szans, Firma Primus Inter Pares 2007, Solidna Firma 2010, Solidna Firma 2009, Solidna Firma 2008, Solidna Firma 2007.

Prowadzimy do

sukcesów zawodowych

[nasza misja]
NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE SZKOLENIA BIZNESOWE
Złoty Laur 2011
Czwarty rok z rzędu uznane przez Klientów
za najlepsze szkolenia na rynku.
Twój Rozwój logo-listek-BERNDSON-szkolenia Twoja Wartość

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania
i przeprowadzimy przez proces rekrutacji. Prosimy o kontakt w dogodnym dla Państwa czasie z:

Anna Paluta
Pracownik biura
apaluta@berndson.com
+48 601 909 215
tel. +48 61 8433066